Podzamcze 41, 37-500 Jarosław

O Nas

Naszą mocną stroną są indywidualnie dobierane produkty finansowe dla podmiotów gospodarczych, ale także dla klientów indywidualnych.

Specjalizujemy się w kredytach inwestycyjnych, obrotowych i firmowych, a także w usłudze leasingu na dowolny cel. Proponujemy Państwu możliwość uzyskania kompletnych informacji z zakresu nieruchomości. Współpracując z nami macie Państwo możliwość przeglądu rynku wtórnego i pierwotnego. Współpracujemy z deweloperami na terenie całej Polski co daje to możliwość nie tylko kupna, ale także zakupu i wynajmu dowolnej nieruchomości. Proponujemy nie tylko wynajem samochodów, ale także sprzedaż aut nowych i używanych. Współpracujemy z dealerami w całej Polsce( m.in. Warszawa, Wrocław, Kraków, Rzeszów). Na tę okoliczność proponujemy Państwu duże rabaty. Zarówno przy wynajmie krótko okresowym, jak i długoterminowym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także usługę analizy starych umów kredytowych i możliwość zamiany finansowania na dużo lepszych warunkach(dotyczy wszystkich produktów kredytowych). Działamy profesjonalnie i terminowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dajemy wsparcie zarówno nowo powstałym firmom, jak i tym o ugruntowanej pozycji na rynku. Pomagamy uzyskać jak najkorzystniejszą ofertę dostępną na rynku. Współpracujemy z kancelarią notarialną i rzeczoznawcą, tym samych gwarantując Państwu najniższe koszty dodatkowe. Na stronie znajdziecie Państwo niezbędne informacje, takie jak: system, który wygeneruje korzyści wynikające z umowy kredytowej czy leasingowej,dając tym samym obraz oszczędności na danych produktach finansowych.